Pozostałe kategorie

Stylizacja paznokci na wysokim poziomie

Stylizacja paznokci jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularna. Zamiast własnoręcznego malowania paznokci zwykłymi lakierami, wolimy wybrać się do profesjonalnej stylistki paznokci, która potrafi zrobić na nich prawdziwe cuda. W najbliższym czasie na pewno popularność stylistek paznokci nie spadnie, jest to więc dobry zawód dla osób, które poszukują swojej drogi życiowej.

Dlaczego warto wybrać się na kurs paznokci manicure? Bo daje umiejętności, które mogą przydać się nie tylko w życiu zawodowym, ale także w prywatnym. Zajęcia na kursie to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne – uczestniczki uczą się na własnych paznokciach, albo wzajemnie wykonują sobie zabiegi pielęgnacyjne i zdobnicze. Podczas kursu stylizacji paznokci dowiesz się, jak dbać o dłonie i pielęgnować je w taki sposób, by paznokcie były jak najzdrowsze. Poznasz również najnowocześniejsze trendy w stylizacji paznokci. W ostatnim czasie bardzo popularne są hybrydy, czyli coś pośredniego między naturalnym manicure, a sztucznymi tipsami. Hybrydy wyglądają o wiele bardziej naturalnie niż sztuczne paznokcie, a jednocześnie są o wiele bardziej trwałe niż nawet najlepszy lakier do paznokci. Dzięki temu raz wykonany zabieg starcza na 2-3 tygodnie. Lakier nie odpryskuje, nie traci barwy, a czas na wizytę u stylistki przychodzi dopiero wtedy, gdy mocno widoczne są już odrosty. Na kursie stylizacji paznokci możesz nauczyć się wykonywać między innymi hybrydy, dzięki czemu będziesz mogła wykonywać sobie manicure samodzielnie w domu, bez konieczności korzystania z usług stylistki paznokci. Co prawda na początku trzeba zainwestować w profesjonalne lakiery oraz lampy do utwardzania lakieru, jednak z biegiem czasu z pewnością zwrócą się.

Kurs manicure to również doskonała propozycja dla pań, które szukają dla siebie nowego lub dodatkowego zajęcia. Gdy nauczysz się profesjonalnego wykonywania manicure oraz technik zdobniczych, możesz ze stylizacji paznokci uczynić dodatkowe źródło dochodu. Jeśli faktycznie będziesz w tym dobra, na brak klientek nie powinnaś narzekać. Gdzie znaleźć ciekawy i na dobrym poziomie kurs stylizacji paznokci? tego rodzaju zajęcia oferują szkoły policealne czy placówki szkoleniowe. Kurs zwykle nie jest rozciągnięty w czasie, najczęściej odbywa się w systemie weekendowym, a po zakończonych zajęciach każda uczestniczka otrzymuje certyfikat poświadczający nabycie nowych umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *