Pozostałe kategorie

Spotkanie z konsultantami firmy Bercal

Studio oświetleniowe Bercal http://bercal.pl/, funkcjonujące na polskim rynku od 2012 roku, to znakomity przykład polskiego przedsiębiorstwa, które nie tylko zrewolucjonizowało polski rynek, ze względu na innowacyjność i wysokiej jakości obsługę, ale przede wszystkim pozwoliło zebrać bogactwo ofert w jednym miejscu. Założycielami firmy są Noemi Bercal oraz Tomasz Bercal. W ciągu sześciu lat działalności, właściciele studio Bercal, starali się zapewnić wszystkim klientom profesjonalne doradztwo, wsparcie oraz opiekę w dziedzinie projektów i aranżacji oświetleniowych. Gdyby klienci mieli jakieś wątpliwości lub pytania, również mogą liczyć na fachowe i wyczerpujące wyjaśnienia. Właścicieli firmy łączy zainteresowanie oraz tematyczne wykształcenie, więc postanowili stworzyć pełen pasji i doświadczenia zespół, składający się z kreatywnych i pomysłowych konsultantów. To właśnie dzięki ich pracy, udało stworzyć się przyjemną i przyjazną przestrzeń, pozwalającą na komfortową wymianę zdań oraz poglądów, dotyczących planów oraz projektów aranżacji.

Spotkanie z konsultantami studia Bercal jest niezwykle przyjemne i konkretne – na początku, będą oni starali się poznać preferencje klienta, by przekonać się jakie oczekiwania i nadzieje ma względem instalacji. Może się także okazać, że ma jakiś pomysł na aranżację, ale nie wie, jak go zrealizować lub chciałby coś rozplanować, ale nie orientuje się, jakie ma możliwości. Z całą pewnością, klienci firmy Bercal mają możliwość zyskania odpowiedzi na wszelkie, nurtujące ich pytania.

Dzięki systematycznym i wnikliwym konsultacjom z klientami, udaje się stworzyć zjawiskowe aranżacje oświetleniowe, które zadowolą wszystkich, którzy odwiedzą domowe zacisze, rozjaśnione biuro czy też ogród/taras. Przybywający do studio klienci mogą mieć pewność, że współpracują z renomowanymi specjalistami, którzy zrobią wszystko, by zdobyć ich zaufanie. Wszelkie projektu będą więc realizowane z najwyższą starannością – gdy klient określi parametry przestrzeni, dla której chce stworzyć oprawę świetlną i wskaże na wysokość środków finansowych, jakimi dysponuje, specjaliści postarają się, by realizacja przebiegała zgodnie z założonymi planami. Wszelkie rozwiązania, a więc: oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, osprzęt oraz akcesoria, zainteresowani obejrzeć mogą w Showroomie przy ulicy Conrada w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *