Pozostałe kategorie

Romantyczne wesele w dworku

Planujecie powiedzieć sobie sakramentalne tak i marzy wam się wyjątkowa weselna sceneria? Wybór odpowiedniego miejsca jest jednym z najważniejszych zadań przy organizacji całego wydarzenia. Do wyboru jest oczywiście wiele opcji, jednak pamiętajmy o tym, że chodzi przecież o wyjątkową, romantyczną chwilę. Dobrze więc jeśli wybrana przez nas lokalizacja będzie podkreślać te aspekty. W tej roli niezastąpione są polskie dworki.

Dworki oferują wyjątkową atmosferą sielskiej magii. Wielu z nas wręcz nie wyobraża sobie, aby ślubne przyjęcie mogło odbyć się w innym miejscu. Wyjątkowe otoczenie, piękna sala, którą możemy udekorować na wiele sposobów i ten wspaniały retro klimat, pozwalają przywołać czasy, kiedy wszystko działo się wolniej i spokojniej a zabawa rozbrzmiewała słodką muzyką w okolicznych polach i lasach. Czy można wyobrazić sobie lepszą lokalizację po żmudach przygotowań i ciężkich prac?

Jeden dworek – wiele aranżacji

Dworek nie oznacza wcale, że naszym jedynym wyjściem jest organizacja przaśnego, staropolskiego wesela. Jest to jedna z opcji, która niewątpliwie posiada wiele zalet. Wyjątkowe otoczenie dworku pozwala też na piękną aranżację w stylu rustykalnym z podkreśleniem wszystkich aspektów kojarzących się z wsią. Miłośnicy lata i zapachu pola mogą zorganizować plenerowe wesele w dworku w motywie Snu Nocy Letniej. Można też postawić na wersję bardziej glamour i urządzić przyjęcie w eleganckim stylu wyższych sfer. Wszystko zależy od waszych upodobań! Pewne jest to, że dworek prezentuje się subtelniej i bardziej okazale niż zwykła sala weselna w pobliży stacji benzynowej.

Jak wybrać dworek?

Oczywiście, żeby móc cieszyć się w pełni z możliwości, jakie daje dworek musimy wybrać odpowiednie miejsce oferujące obsługę wysokiej jakości. Ważne, aby wybrać obiekt, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Jednym ze sprawdzonych miejsce, które warto sprawdzić to Dworek Arkadia, które oferta znajduje się na stronie http://dworekarkadia.pl/wesela.html.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *