Pozostałe kategorie

Poczęstuj gości weselnych pyszną kawą!

Przychodzi taki moment w trakcie przyjęcia weselnego, gdy zmęczeni goście zaczynają ziewać. Warto wówczas zaproponować im kawę, która z pewnością każdego postawi na nogi. Oczywiście, pod warunkiem, że jest dobrej jakości i profesjonalnie przygotowana. Kawa to niezwykle ważny element każdego wesela.

Komu kawy, komu?

Jeśli wydaje Ci się, że wśród Twoich gości weselnych będzie zbyt mało osób zainteresowanych profesjonalnymi usługami baristycznymi, zawsze możesz przeprowadzić ankietę. Jednak pamiętaj o tym, że nasz naród zajmuje bardzo wysokie miejsca w rankingach krajów pijących najwięcej kawy. Szacunki mówią nawet o 90 % dorosłych pijących kawę. Obawy, że bar kawowy na Twoim weselu nie będzie się cieszył powodzeniem są raczej nieuzasadnione.

Sposób podawania kawy na weselu zależy oczywiście od Ciebie. Kawę może serwować obsługa na życzenie weselników. Dobrym pomysłem jest zaaranżowanie kącika kawowego z profesjonalnym ekspresem, filiżankami i wszelkimi potrzebnymi dodatkami. Jednak do najpopularniejszych rozwiązań należy usługa barista na wesele.

Profesjonalny barista – dlaczego warto?

Usługa baristy na wesele znajduje się w ofercie firmy Coffee Break. Z pewnością warto z niej skorzystać, bo trudno znaleźć firmę o większym profesjonalizmie. Jej bariści to osoby z pasją. Z zaangażowaniem przygotowują kawę, opowiadają o jej największych sekretach, tworzą fantastyczne pokazy przyciągające uwagę gości.

Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania? Przede wszystkim ze względu na kompleksowość usługi. Nie musisz przejmować się żadnym aspektem organizacji kącika kawowego. Profesjonalny sprzęt oraz produkty doskonałej jakości zostaną dostarczone na miejsce imprezy przez Coffee Break. Jeśli zdarzy się awaria ekspresu, firma natychmiast wymieni go na inny, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami. Barista z uśmiechem na twarzy obsłuży wszystkich weselników, którzy z pewnością to docenią. Nie zastanawiaj się, zatem i postaw na usługi baristyczne na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *