Aranżacja wnętrz

Kreatywne ozdoby ścian

Jeśli mamy ochotę na to, aby swoje domowe ściany ozdobić w sposób naprawdę bardzo kreatywny i nowoczesny to obecnie mamy ku temu bardzo wiele sposobności. Rozwiązań jest niesamowicie wiele, ale ostatnio zdecydowanie do łask powracają fototapety, którymi koniecznie powinniśmy się zainteresować.

Współczesne fototapety są naprawdę przepiękne i wyjątkowo ciekawe. Samodzielnie możemy wybrać sobie nadruk i motyw takiej fototapety, jej kolor i oczywiście rozmiar. W tej chwili bowiem poza gotowymi fototapetami, możemy zainwestować w takie na nasze specjalne zamówienie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by zamiast pejzażu wybrać swoje własne zdjęcie, zdjęcie najbliższych nam osób czy naszego ukochanego pupila. Taką fototapetę możemy położyć przykładowo na całej powierzchni ściany, co na pewno da niezwykle imponujący efekt końcowy.

Co do samej jakości fototapet to oczywiście wszystkie one są wykonywane za pomocą profesjonalnych laserowych drukarek. W związku z tym niezależnie od tego jaki wzór i motyw wybierzemy, fototapeta będzie bardzo nasycona i trwała. Dodatkowo możemy zdecydować się na pokrycie naszej tapety laminatem, dzięki czemu będzie ona mocno chroniona przez wszelkimi mechanicznymi uszkodzeniami, brudem oraz wilgocią (szczególnie jeśli planujemy położyć fototapetę w kuchni czy w łazience). Bardzo ważną sprawą jest także wybór wysokich filtrów przeciwsłonecznych, które zabezpieczą naszą fototapetę przez blaknięciem, nawet jeśli bezpośrednio będzie świeciło na nią słońce. Dzięki wspomnianym filtrom fototapeta będzie naprawdę bardzo dobrze prezentować się nawet przez wiele lat. Co do ceny fototapet, to tutaj rzecz jasna nie można jednoznacznie określić, bo wiele zależy od tego jak duża ma być fototapeta, ile ma zawierać kolorów, ważna jest też kwestia wykonania i montażu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *