Pozostałe kategorie

Krakowskie biuro w akcji, czyli impreza firmowa w Krakowie

Krakowskie biuro w akcji, czyli impreza firmowa w Krakowie

Kraków to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, ale nie tylko ze względu na bycie dawno stolicą kraju oraz znacznie historyczno-kulturowe. O wyjątkowości Krakowa decyduje także jego niepowtarzalny klimat, atrakcje i mieszanka kulturowa, których można tutaj doświadczyć. To urzekające miejsce, do którego chce się wracać i świetne na imprezy firmowe.

Coś, czego się nie spodziewają

Zdecydowanie zaskakującym pomysłem na imprezy firmowe w Krakowie jest wyjście do klubu rzucania siekierami. W Krakowie jest taki klub w centrum przy Basztowej, założony przez firmę Bad Axe. Jest to niewielki lokal z pięcioma torami do rzucania – w tym dwom podwójnymi i jednym solo. Mamy, dzięki temu, możliwość rywalizacji i grania jednocześnie. Jednak z powodu dużego obłożenia i niewielkiej przestrzeni warto zarezerwować sobie miejsce na większe wyjście na stronie – https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html. To świetny pomysł na event firmowy w Krakowie, ponieważ każdy lubi sportowe emocje, odrobinę rywalizacji i niespodzianki. Tutaj dostaniemy to wszystko i o wiele więcej. Na pewno będziemy bawili się rewelacyjnie i o wiele lepiej, niż na popularnych na takie wyjścia kręglach.

Na bogato i smacznie

Bardzo ciekawym pomysłem na firmowe wyjście są warsztaty kulinarne lub degustacje. Wszystko, co ma związek z dobrym jedzeniem jest dobrym pomysłem. W Krakowie na pewno możemy przejść krótki kurs sushi.

Spokojna atmosfera, a wielkie emocje

Kraków to idealne miejsce na gry planszowe. Tak, dobrze przeczytaliście. Impreza firmowa w Krakowie nie musi być wcale w klubie czy restauracji, a może mieć miejsce w lokalu z planszówkami. Jest ich tutaj całkiem sporo, dzięki dużemu wzrostowi ponownej popularności dla gier planszowych i sesji RPG. Można wybierać z lokali większych i mniejszych, dalej i bliżej centrum, tylko z grami planszowymi lub także z konsolami, nastawionych głównie na bitewniaki lub z różnorodnymi grami. Dlaczego to dobry pomysł na imprezę integracyjną w Krakowie? Po pierwsze, gry planszowe to świetna i wciągająca zabawa. Po drugie, mamy możliwość rozmów i poznania się lepszego, zarówno in-game’owo i off-game’owo.. Możemy także poznać coś nowego, dzięki temu i może znaleźć zajęcie dla siebie na dłużej. W takich barach można również dostać smaczne piwo, często również kraftowe i niszowe alkohole oraz rewelacyjne przekąski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *