Pozostałe kategorie

Jak skorzystać z zakupów ze stylistką w Galerii Łomianki?

W Galerii Łomianki można nie tylko kupować, ale również pracować, uczyć się czy kreatywnie spędzać czas. Można też spotkać się ze stylistą, który doradzi nam jakie ciuchy dobrać, żeby prezentować się korzystnie!

Aby skorzystać z bezpłatnej pomocy stylistki w zakupach w Galerii Łomianki wystarczy wejść na stronę internetową centrum handlowego oraz zarezerwować termin. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli się spóźnimy usługa może zostać anulowana, dlatego zachęcamy do punktualności. Wejdź na stronę www.galerialomianki.pl i zarezerwuj termin!

Ile kosztuje personal shopping?
Normalnie personal shopping to usługa dość droga, co zazwyczaj wykluczało wielu potencjalnych zainteresowanych. Na szczęście Galeria Łomianki wprowadziła możliwość skorzystania ze wsparcia stylistki podczas zakupów zupełnie za darmo. Na czym to polega? Całość trwa około dwóch godzin, w trakcie których stylistka zajmuje się wyłącznie wybraną osobą i towarzyszy jej w zakupach w sklepach, doradzając podczas wyboru ubrań i dodatków. W efekcie otrzymujemy wyjątkowo dobrze dobraną garderobę, w której wszystko do siebie pasuje. Należy pamiętać, że dana osoba może skorzystać z tej usługi raz w miesiącu. Spokojnie, to wystarczająco dużo, aby czuć się jak gwiazda pod opieką specjalisty od kreowania stylu, ponieważ taka częstotliwość pozwala na uzupełnianie garderoby regularnie i zawsze ze wsparciem profesjonalisty.

Dlaczego warto?

Jeżeli chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie, Galeria Łomianki jest naprawdę fantastycznym wyborem. Przedstawiona powyżej oferta to tylko fragment większej całości. Jeśli pominęliśmy wasz ulubiony sklep czy salon, mógł to być po prostu przypadek, dlatego koniecznie sprawdźcie, czy jest on dostępny w Galerii na stronie centrum – oferta sklepów jest znacznie szersza! Gwarantujemy, że zakupy w Łomiankach będą udane, a jeżeli nie macie na nie pomysłu – nie zapomnijcie, że zawsze czeka na Was wsparcie ze strony Gosi Marszałek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *