Pozostałe kategorie

Ekstremalny wieczór kawalerski na strzelnicy

Organizatorzy wieczorów kawalerskich coraz częściej wpadają na pomysł, by spędzać te kilka godzin w dosyć ekstremalny, a zarazem nietuzinkowy sposób. Jeżeli przyszły Pan Młody interesuje się militariami, warto skorzystać z możliwości, jaką daje coraz więcej strzelnic i właśnie w takim obiekcie urządzić niezapomniany wieczór kawalerski. Główny uczestnik zabawy może być mocno zaskoczony tym pomysłem, ale przecież o to chodzi! Jedną z krakowskich strzelnic zajmujących się organizacją tego typu eventów jest strzelnica Pasternik. Więcej o jej ofercie dowiemy się na stronie https://www.shootingcracow.com/en/Stag_night.

Ekstremalnie, ale bezpiecznie

Strzelectwo to fantastyczne hobby i doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Możemy zastanawiać się, czy wieczór kawalerski na strzelnicy będzie całkowicie bezpieczny. Jednak bez obaw! Wystarczy przestrzeganie kilku podstawowych zasad, aby zabawa była naprawdę udana. Jedną z najważniejszych jest absolutna trzeźwość. Dlatego wizyta na strzelnicy to dobry pomysł na wstęp do dalszej zabawy i np. popularnego clubbingu.

Instruktorzy, pod opieką, których znajdują się uczestnicy zabawy na początku instruują ich, w jaki sposób bezpiecznie obchodzić się bronią. Wszak mamy do czynienia z prawdziwą bronią palną, krótką bądź długą, a nie z zabawkami. Wykorzystana w nieodpowiedni sposób może okazać się niebezpieczna. Jednak instruktorzy z Pasternika cały czas czuwają nad przebiegiem zabawy.
Goście mogą się sprawdzić oddając strzały z poszczególnych rodzajów broni, próbując trafić do celów i rywalizując między sobą. Panowie, rzecz jasna, bardzo chętnie wchodzą w taką zabawę. Podnosi ona poziom adrenaliny i fantastycznie integruje. Jeśli uczestnicy wieczoru kawalerskiego znają się bardzo słabo albo w ogóle, po kilkudziesięciu minutach spędzonych na strzelnicy będą już bardzo dobrymi znajomymi.

Strzelnica Pasternik znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy głównej trasie prowadzącej do Krakowa. Dojazd w to miejsce nie będzie stanowił żadnego problemu. Co więcej, można skorzystać po prostu ze środków komunikacji miejskiej i łatwo dostać się do pobliskich Bronowic Małych.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *