Pozostałe kategorie

Dlaczego warto wynająć ekspres od Coffee Break?

Coffee Break to firma, która z kawy uczyniła prawdziwa pasję i źródło dochodów. Wśród wielu jej usług na szczególną uwagę zasługuje wynajem ekspresów i młynków do kawy. Coraz więcej klientów indywidualnych oraz firm decyduje się na tego typu rozwiązanie. Dlaczego jest ono tak bardzo popularne? Powodów jest kilka.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że profesjonalny ekspres do kawy jest dosyć drogim urządzeniem. Oczywiście, nie każdą firmę stać na jego zakup. Nie każdy obiekt zajmujący się organizacją różnego rodzaju imprez posiada taki sprzęt. Wynajem to w wielu przypadkach znacznie korzystniejsza opcja, niż zakup. Zwłaszcza, jeżeli zależy nam na jednorazowej możliwości wykorzystania ekspresu np. na prestiżowym spotkaniu biznesowym lub używamy ekspresu sporadycznie, przy wyjątkowych okazjach.

Usługa wynajęcia ekspresu w Coffee Break jest kompleksowa. Obejmuje nie tylko wypożyczenie sprzętu za odpowiednią opłatą, ale również przeszkolenie personelu z obsługi urządzenia. Co więcej, można przy okazji skorzystać z usług profesjonalnego baristy. Coffee Break zaoferuje nam wówczas na pewno jakiś rabat. Firma zajmie się też dostarczeniem urządzenia na miejsce imprezy, zdejmując z naszych barków kwestię organizacji transportu.

Sprzęt, który oferuje firma jest niezawodny. Charakteryzuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością, a jednocześnie jest prosty w obsłudze. Jest w stanie pracować długo i efektywnie, obsługując dowolną liczbę gości. Nie bez znaczenia są również jego niewielkie gabaryty oraz nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Młynek czy ekspres do kawy od Coffee Break z łatwością wkomponujemy w istniejącą aranżację wnętrza.

Kącik kawowy podczas konferencji, spotkania biznesowego czy przyjęcia weselnego zawsze cieszy się ogromną popularnością. Bo wielu z nas nie wyobraża sobie po prostu udanego spotkania bez kawy. Bardzo istotna jest jednak jej jakość, na którą składa się także sposób przygotowania. Wybierając urządzenia Coffee Break mamy pewność, że jakość obsługi gości będzie na najwyższym poziomie. Filiżanka pysznej, gorącej i aromatycznej kawy wzbogaci nie jeden event.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *