Pozostałe kategorie

Catering w ofercie CoffeeBreak

Catering zajmuje bardzo ważne miejsce w ofercie firmy CoffeeBreak, choć to stosunkowo nowa opcja. Możliwość zamówienia serwisu kawowego lub cateringu alkoholowego daje firmie szansę na kształtowanie pozytywnego wizerunku. Dzięki opcji baru kawowego lub drink baru podczas ważnego eventu czy imprezy firmowej przedsiębiorstwo zyskuje wizerunek bardziej profesjonalnego, bo wychodzącego na wprost oczekiwań swoich gości.

Careing alkoholowy, a może kawowy?

CoffeeBreak zapewni Państwu kompleksową usługę baru cateringowego, który obsługują najlepsi barmani w naszym kraju. Przygotujemy dla Państwa gości drinki i koktajle, które zachwycą ich podniebienia. Te najbardziej popularne i te mniej znane. Najważniejszą zaletą usług firmy CoffeeBreak jest kompleksowa obsługa. Nie musimy martwić się o zamawianie trunków czy dowożenie ich na miejsce imprezy. Wszystko zrobią za nas pracownicy CoffeeBreak.

Równie ciekawą opcją, jak catering alkoholowy jest catering kawowy. CoffeeBreak zrzesza najlepszych baristów w Polsce. Mobilne bary kawowe staną się fantastyczną atrakcją podczas organizowanych przez Państwa przyjęć. Bariści Coffee Break pracują na najbardziej nowoczesnych, niezawodnych ekspresach do kawy, które są w stanie obsłużyć nieograniczoną liczbę gości. Zanim przystąpią do realizacji zlecenia, przygotują indywidualną ofertę dostosowaną do wielkości imprezy, potrzeb gości oraz oczekiwań organizatorów.

Dlaczego warto skorzystać z usług cateringowych oferowanych przez CoffeeBreak?

Dzięki profesjonalnym usługom firmy CoffeeBreak organizowany przez Państwa event stanie się wyjątkowy i zyska bardziej profesjonalny charakter. Barmani i i bariści tworzący zespół CoffeeBreak to fachowcy, którzy doskonale znają się na wykonywanej przez siebie pracy. Firma gwarantuje także produkty alkoholowe najwyższej jakości, a także samodzielnie wykonane syropy. Markowe alkohole, świeże owoce, niepowtarzalne elementy dekoracyjne, ciekawa zastawa i w pełni profesjonalny sprzęt. Możesz na to liczyć, wybierając obsługę cateringową firmy CoffeeBreak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *