Pozostałe kategorie

Baza noclegowa w Karpaczu

Karpacz to jedno z bardziej malowniczych kierunków na mapie Polski. Z pewnością jest to najpiękniejsze karkonoskie miasto, które odwiedzane jest przede wszystkim ze względu na zachwycające położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu, czyli Śnieżki. Pora na chwilę odpoczynku w przepięknym Karpaczu.

Miejsce to oferuje turystom niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu, aż kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych dla turystyki pieszej, znakomite warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, wspinaczka, quady oraz sporty ekstremalne. Po wysiłku fizycznym, pora na coś dla duszy i dla ciała. Znajdziemy tu muzea, wystawy, baseny, SPA, kręgielnie, dyskoteki, restauracje oraz stylowe kawiarnie. Bez problemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Karpacz to bogata baza noclegowa, gdzie znajdziemy blisko 15 tysięcy miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie – od kameralnych kwater prywatnych, przez wygodne pensjonaty, po luksusowe hotele.

Leśny Dwór

Ten rodzinny gościniec położony jest w wyjątkowym miejsc, na granicy między Karpaczem dolnym i górnym. Mamy tutaj stok narciarski na wyciągnięcie ręki. Przede wszystkim jednak jest to przepiękna okolica nazwana Białym Jarem. Wyjątkowa bliskość szlaków na Śnieżkę i centrum do którego prowadzi między innymi malownicza droga przez las wzdłuż rzeki Łomnica to tylko niektóre najładniejszych miejsc miasta, które z Leśnego Dworu są na wyciagnięcie ręki. Zajrzyj na www.lesnydwor.karpacz.pl i przekonaj się sam.

Dom Malinka

Obiekt położony jest na wysokości 700 m n.p.m. w pięknej i cichej części Karpacza, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego. To dobre miejsce dla tych, którzy indywidualnie organizują swój wypoczynek, miejsce dla par i rodzin z dziećmi, sprzyjające relaksowi na łonie natury i tylko 1300 m oddalone od centrum. Bliskość szlaków turystycznych pozwala na długie spacery i górskie wędrówki. Z kolei dla amatorów białego szaleństwa swoją ofertę prezentuje kompleks narciarski “Kopa”, z trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *